Jezuiti – lepší katolíci

 

 

Verejnosť prakticky nevie, že zodpovední za obe svetové vojny je Vatikán a jeho jezuiti.

Dnes sú jezuiti tajne zakorenení vo vedení všetkých cirkví a náboženských systémov. Tajne ovládajú všetky svetové i menšie banky a peňažné ústavy, tajne znovu prenikli do všetkých vlád, parlamentov a súdov každej krajiny. Podarilo sa im nepozorovane preniknúť do všetkých druhov médií, rozhlasu a televízie po celom svete.

Vnikli do všetkých svetových hospodárskych a náboženských organizácií a medzinárodných inštitúcií, majú tajne pod kontrolou všetky biblické spoločnosti a všetky biblické a teologické vydavateľstvá.

Nepozorovane prenikli tiež do všetkých cirkevných škôl všetkých denominácií a do všetkých univerzít.

V dnešnej dobe sa im podarilo to, čo sa márne pokúšali už celé predchádzajúce stáročia.

Až dnešná doba, v ktorej prostého človeka vysoká politika takmer nezaujíma a kedy vládne otupenosť a apatia k vládnym vyjednávaniam a intrigám medzi národmi, dala priechod tajnej práci jezuitov a umožnila naplnenie Loylova odkazu – viac ako inokedy.

Keď budete čítať knihu „Tajné dejiny jezuitov“, pochopíte úžasnú súvislosť medzi náboženským a politickým frontom. Práve autor knihy „Tajné dejiny jezuitov“, Edmond Paris, odhaľuje preniknutie a infiltráciu jezuitov do všetkých vlád všetkých národov sveta, aby potom mohli manipulovať chodom dejín, aby mohli nastoľovať diktatúry a oslabovať demokracie, akou je napr. demokracia Spojených štátov amerických a aby tak mohli pripraviť pôdu pre sociálnu, politickú, morálnu, vojenskú, vzdelávaciu a náboženskú anarchiu, ktorú toľko potrebujú ku znovu nastoleniu náboženskej a politickej moci rímskokatolíckej cirkvi.

Jezuiti sú nasadení v celej rímskokatolíckej cirkvi a okrem pápeža im musia byť všetci kňazi nápomocní. Stručne povedané nie je táto spoločnosť jezuitov v rámci svojej jezuitskej ústavy ani svetská, ani radová, ale je to nenápadná skupina, ktoré sa preplieta všade tam, kde jej to vyhovuje; v cirkvi i mimo nej.

Skrátka je to agent najobratnejší, najvytrvalejší a najpresvedčivejší o pápežovej autorite.

Verejnosť v podstate nič nevie o ohromujúcej vine a zodpovednosti, ktorú niesol Vatikán a jeho jezuiti pri vypuknutí oboch svetových vojen. Ich skrytá účasť na týchto udalostiach sa dá len čiastočne vysvetliť gigantickými finančnými čiastkami, ktorými Vatikán a jeho jezuiti dodnes disponujú. Tieto sumy im dodnes dávajú moc vo všetkých oblastiach, a to najmä od posledného veľkého konfliktu druhej svetovej vojny, ktorú rozpútali.

V skutočnosti sa o ich podiele na týchto tragických udalostiach až do súčasnej doby sotva kto spomenul, s výnimkou obhajcov katolíckej viery. Tí sa však túto skutočnosť snažili horlivo zamaskovať.

Politickú činnosť Vatikánu v súčasnej epoche 21. storočia – činnosť vzájomne prepojenú s jezuitami – odhaľujeme v tejto a ostatných knihách so zámerom napraviť chybu v informonovanosti verejnosti a popísať verejnosti výhradne pravdivé fakty.

Táto štúdia je založená na nevyvrátitelných archívnych dokumentoch, publikáciách známych politických osobností, diplomatov, veľvyslancov a významných spisovateľov, z ktorých väčšina sú katolíci, majúci dokonca aj osvedčenie imprimatur.

Sú to dokumenty, ktoré vynášajú na svetlo tajné akcie Vatikánu i jeho zradné správanie pri vytváraní konfliktov medzi národmi, pokiaľ to vyhovuje jeho záujmom. Ukážeme na úlohu, ktorú „svätá cirkev“ zohrala pri vzniku totalitných režimov v Európe.

 

Tieto svedectvá a dokumenty tvoria drvivú obžalobu a doteraz sa ju žiadny obhajca katolíckej viery nepokúsil vyvrátiť.

V roku 1923 sa Nemecko dostalo na mizinu. Inflácia dosiahla astronomické výšky a úplne znehodnotila peniaze. Nemci mali vojny s jej útrapami a zabíjaním plné zuby. Z tejto situácie obviňovali cisára a prinútili ho a celú jeho vládu k odstúpeniu. O získanie moci bojovali aj komunisti. Jeden americký dolár mal hodnotu asi štyri trilióny mariek.

Nemecko bolo zničené. Nová vláda bola veľmi slabá. Nemci chceli republiku. To urážalo pápeža. S republikou v žiadnom prípade nesúhlasil.

Vatikánu sa protivili dve veci: protestantizmus a demokracia.

Jezuiti poslali hneď dvoch mužov, ktorí mali zastaviť vznik novej republiky. A tí ju úplne zničili. Boli to Franz von Papen a Pacelli.

Ich intrigami sa na scéne objavila nová hviezda rímskokatolíckeho germanizmu – Adolf Hitler.

Jeden z jezuitských otcov, kňaz Stampfle sa ponáhľal s napísaním Hitlerovej knihy „Main Kampf“.

Hitler bol v tej dobe vo väzení. Táto kniha sa stala majstrovským dielom jezuitov a umožnila Hitlerovi prevziať v Nemecko do svojich rúk. Tým sa zrodila ďalšia veľká inkvizícia, ktorej členovia si obliekali miesto dominikánskych, jezuitských alebo františkánskych sutien – nacistické uniformy.

Podstata však zostala rovnaká. Tak ako bola dominikánska stredoveká inkvizícia riadená a vedená jezuitami, akonáhle jezuiti inkvizíciu vo svoj prospech infiltrovali, tak aj táto „svätá“ činnosť bola vecou teroru ovládaného a podporované jezuitským poriadkom.

Hitlerove hnedé košele, ako sa nacistom hovorilo, s Vatikánom v pozadí, používali rovnaké metódy ako Mussolini. Mlátiť hlava, nehlava každú opozíciu.

Nemecko sa stalo druhým frontom jezuitov. Založili v ňom tretiu ríšu. Symbolom novej inkvizície sa stal hákový kríž – starý dobrý symbol Slobodných slobodomurárov.

Hitlera si už vopred vybral Vatikán.

1.mája 1938 nám noviny Mercure de France pripomínajú, čo bolo povedané už pred štyrmi rokmi :

Mercure de France z 15. januára 1934 uvádzajú: „A nikto to nepoprel – že Pius XII. (predtým kardinál Pacelli) stvoril Hitlera. Neprišiel totiž k moci zákonným spôsobom, ale vďaka tomu, že pápež ovplyvnil Centrum, to je Nemeckú katolícku stranu. Myslí si Vatikán, že urobil politickú chybu, keď otvoril Hitlerovi cestu k moci? Zdá sa, že nie.“

O spojitosti nemeckého agresívneho nacizmu s jezuitským poriadkom nemožno pochybovať. Sám Hitler povedal:

Veľa som sa naučil od Jezuitského rádu. Až doteraz neexistovalo na zemi nič veľkolepejšieho, než je hierarchická organizácia katolíckej cirkvi. Veľa som z tejto organizácie previedol do svojej strany.“

Walter Schellenberg, bývalý šéf nacistickej kontrašpionáže, ktorého si vychovali jezuiti konštatoval:

Organizáciu SS vytvoril Himmler podľa zásad jezuitského poriadku. Jeho predpisy a Duchovné cvičenia, ako ich spísal Ignác z Loyoly boli pre Himmlera vzorom, ktorý sa snažil ich presne okopírovať. Himmlerov titul najvyššieho šéfa SS mal byť rovnocenným ekvivalentom jezuitského generála a celá štruktúra SS presne imitovala hierarchický poriadok katolíckej cirkvi.“

Traja veľkí obhajcovia rímskokatolíckej viery boli: Hitler, Mussolini a Franco.

Všetci traja mali konkordát s Vatikánom. Dostali sa k moci, aby dobyli svet a nastolili milénium pre pápeža. Pre túto úlohu jezuiti riadili zo zákulisia gestapo.

Mečom Vatikánu však malo byť výhradne Nemecko. Preto sa mu dostávalo viacerých medzinárodných pomocí a finančných prostriedkov na splnenie cieľa, ktoré generál jezuitov Ledóchowskij krok za krokom napĺňal ruka v ruke s Vatikánom.

A je toho ešte viac! Vatikán podal pomocnú ruku na vykonávanie zločinov tým, že „požičal“ niektorých svojich prelátov, aby pracovali ako nacistickí agenti. Boli to napríklad jezuitskí kňazi pod tajnou prísahou – Hlinka a Tiso.

Kiež táto kniha všetkým, ktorí ju čítajú, zjaví pravú podstatu jezuitov, ktorých si cení a uznáva celý svet ako hlásateľov mieru, lásky a pokoja, ale ktorých slová sú rovnako medové, ako obludné a hrôzostrašné sú ich tajné činy.

Po prečítaní knihy už nie sú žiadne pochybnosti, že rímskokatolícka cirkev nie je kresťanskou cirkvou a nikdy nebola.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s